Movies
Ratings
33
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0