Movies
Ratings
342
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0