Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Election 2Rated ★ 5.0
AtonementRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0