Movies
Ratings
67
HelplessRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0