Movies
Ratings
52
Last HolidayRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5