Movies
Ratings
532
The Blind SideRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Along for the RideRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5