Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0