Movies
Ratings
91
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Cold MountainRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0