Movies
Ratings
613
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Arlington RoadRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5