Titles you rated
Initial DRated ★ 2.0
Perfect StrangerRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0