Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5