Series
Ratings
90
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0