Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0