Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 0.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5