Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Penny Pincher!Rated ★ 2.5
Room No.7Rated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0