Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5