Series
Ratings
46
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5