Series
Ratings
32
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love AlertRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0