Movies
Ratings
2195
TRON: AresRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 4.5
The Exorcist IIIRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5