Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
King of DesertRated ★ 0.5
ConnectionRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0