Titles you rated
CluelessRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
JackRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0