Titles you rated
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- SukhavatiRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5