Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0