Titles you rated
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0