Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
Watching the DetectivesRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 4.0- A BatRated ★ 5.0
- TelepataRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 0.5
FlightplanRated ★ 0.5