Titles you rated
DamselRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0