Series
Ratings
54
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Godzilla Singular PointRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5