Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5