Movies
Ratings
70
BreathlessRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
If You Were Me 4Rated ★ 2.0- Worst by ChanceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
BoltRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0