Movies
Ratings
24
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0