Titles you rated
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Higuma Season 2Rated ★ 4.0
HigumaRated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 0.5
Cursed in LoveRated ★ 5.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0