Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 2.0
We Are MarshallRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0