Series
Ratings
23
Be MelodramaticRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0