Movies
Ratings
416
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Accountant 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0