Titles you rated
Dear XRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
NANARated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Moon LoversRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 3.0
- MR. BRAINRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0