Series
Ratings
58
StrangerRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- School Season 1Rated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0