Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5