Movies
Ratings
502
Baby DriverRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Ordinary PersonRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0