Titles you rated
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Crime Scene: The Texas Killing FieldsRated ★ 4.5
Crime Scene: The Times Square KillerRated ★ 4.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sixth SenseRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0