Movies
Ratings
1349
The Passion of Joan of ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
SeparatedRated ★ 2.5
La JetéeRated ★ 4.0
La Jetée: The Fifth ShotRated ★ 2.5
TimestampRated ★ 3.5
Mr. Nobody Against PutinRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0