Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0