Titles you rated
Gokusen Special 3Rated ★ 2.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
South Korean ForeignersRated ★ 2.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0- We Got Married Season 2Rated ★ 2.5
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
Bread Barbershop Season 3Rated ★ 4.0
Rookie King Channel BTSRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Tears in the AfricaRated ★ 3.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Teenage ParentsRated ★ 3.5
Battle Trip 2Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0