Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 4.5
Her HobbyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 3.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
About EndlessnessRated ★ 4.0
Leap of FaithRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0