Movies
Ratings
229
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
1944Rated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 2.0
xXxRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5