Movies
Ratings
784
The MatchRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.0