Series
Ratings
42
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0