Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
TempestRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5