Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0