Titles you rated
The SilencedRated ★ 0.5
The TargetRated ★ 0.5
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 0.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 1.0
Will You Be ThereRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
The SignalRated ★ 0.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.0
RoomRated ★ 1.0
GloveRated ★ 1.0
We Are BrothersRated ★ 0.5
Kill Your DarlingsRated ★ 0.5