Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5